O nas

Połączyła nas wspólna pasja do mody, paryskiego szyku i wina. Poznałyśmy się w szkole stylizacji i kreowania wizerunku Artystyczna Alternatywa. Chcąc z naszej pasji uczynić sposób na życie postanowiłyśmy połączyć siły.

Choć brzmi to dosyć patetycznie, naszą misją jest uszczęśliwianie kobiet. Odkrywamy przed nimi ich naturalne piękno, pokazujemy, że zmiana wizerunku potrafi przywrócić pewność siebie, wiarę we własną siłę i atrakcyjność. Kierujemy się zasadą, że piękna nie definiuje kształt sylwetki, jej rozmiar czy metki znanych marek, a pełna akceptacja własnego ciała
i miłość do samej siebie. Pamiętaj, że najpiękniejsza kobieta to uśmiechnięta kobieta.

Agnieszka Seidel

Moda to nie tylko ubrania. Dla mnie jest językiem współczesności, a styl deklaracją własnego „ja”.

Jestem absolwentką zarządzania kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez pewien czas zgłębiałam tajniki projektowania ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych,
by wreszcie rozpocząć naukę stylizacji i kreowania wizerunku w Artystycznej Alternatywie. Zdobyty dyplom, a przede wszystkim wiedza i cenne doświadczenia pozwoliły mi na dobre wkroczyć do świata mody.

Wrażliwość na piękno sprawia, że dostrzegam je w każdym aspekcie życia, a przede wszystkim w drugim człowieku. Dlatego moją pracę traktuję jak misję i jestem szczęśliwa, że mogę odkrywać w kobietach ich własne piękno.

Anna Gałczyńska

Z wykształcenia jestem socjologiem, a z zamiłowania stylistką. Jestem również absolwentką krakowskiej szkoły Artystyczna Alternatywa na kierunku Kreowanie wizerunku i stylizacja. Przez długi czas mieszkałam we Francji, gdzie pracowałam w Galerii Lafayette jako stylistka, gdzie miałam okazję podglądać i podziwiać niewymuszoną elegancję Francuzek.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Paryżu nauczyłam się, że kobieta i jej ubiór muszą stanowić jedność. Jej garderoba powinna przedstawiać jej osobowość.
Nie musimy ślepo podążać za modą, by wyglądać dobrze i z klasą. Moim zadaniem jest dopasowanie odpowiednich fasonów ubrań do danej sylwetki i charakteru tak, by czuć się w nich jak we własnej skórze.

Każdy może odnaleźć własny styl, musi tylko zaakceptować i pokochać siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *