Nasz zespół

Nasz zespół do zadań specjalnych to ludzie, których łączy pasja, kreatywność i wysokie poczucie estetyki. To właśnie dzięki nim sesje zdjęciowe, metamorfozy i inne projekty artystyczne zawsze kończą się sukcesem.

Kasia Wrona-Bogacz – wizażystka

Wizażem zajmuje się profesjonalnie od 5 lat, jej specjalizacją są artystyczne sesje zdjęciowe, makijaż telewizyjny oraz ślubny. Przez trzy lata była wizażystą marki INGLOT Cosmetics, aktualnie uczy makijażu w Szkole Wizażu Artystyczna Alternatywa. Swoim studentom przekazuje wiedzę z ogromnym zaangażowaniem, stara się budować pozytywną atmosferę szkoleń, co doceniają klientki oraz uczniowie. Na liście jej współpracowników można znaleźć takie instytucje jak Muzeum Narodowe w Krakowie, Uniwersytet Pedagogiczny, Wydawnictwo WAM, Wydawnictwo ZNAK, Stowarzyszenie Wiosna, Plantwear oraz wiele, wiele innych. Znane twarze, które zapoznała ze swoimi pędzlami to m. in. Katarzyna Skowrońska, Rafał Majka czy Adam Grzanka.

www.makeupmanufacture.pl

Łukasz Lic – fotograf

Fotografią profesjonalnie zajmuje się od 15 lat, najchętniej fotografuje ludzi, a to co uwielbia robić to projekty artystyczne i sesje wizerunkowe. Często też realizuje rozbudowane projekty fotograficzne z grupą artystyczną Łobzowska Studio, której jest członkiem od początku jej istnienia. Pasjonuje go także fotografia mody, wykonywał zdjęcia m.in. dla takich firm jak Badura, WKruk, Conhpol, Ravel i Brugi. W zależności od koncepcji, sesje odbywają się w jego studiu w centrum Krakowa lub w plenerze.

www.pozytywstudio.com

Maciej Adamczyk – stylista fryzur

Stylista fryzur, absolwent Akademii stylizacji M.P. Babicz. Kolejne doświadczenia zdobywał m.in.
w Akademii Macieja Maniewskiego. Pasja i determinacja zaowocowały stworzeniem Świątyni Włosa-miejsca, gdzie każdy jest indywidualnością. Jak sam podkreśla-choć uwielbia awangardowe cięcia i ostre kolory, to nigdy nie namawia na to swoich klientek jeśli czuje, że nie są one gotowe lub gdy wie, że nie stworzy to harmonii z ich wizerunkiem. Wszystko w imię zasady, że piękno należy podkreślać, a nie przysłaniać

www.maciejadamczyk.pl